vidanjorle-tikanik-kanal-acma

Vidanjörle Tıkanıklık Açma

Kanal ve kanalizasyon tıkanıklıklarını açmak için kullanılan vidanjör, foseptik kuyularını açmada kullanılan bir cihazdır. Vidanjörle tüm tıkanıklıklar açılır ve temizleme işlemi yapılır. Tıkanmaya neden olan çamurlar, ağaç kökleri gibi cisimler vakumla çekilerek etkili bir temizlik yapılır. İZMİR vidanjör olarak sunduğumuz hizmetler kanal temizlemeden atık çöp temizliğine, inşaat temellerinde biriken suyun çekilmesinden fabrika kimyasal atıklarının temizlenmesine kadar birçok hizmeti en kaliteli şekilde sunuyoruz.

Vidanjör Hizmetleri

Su Bakını Çekme

Evsel ve Endüstriyel Atık Su Çekme

Logar Tıkanıklığı Açma

Hat Yıkama

Hat Temizliği

Tıkanıklık Açma

Yağmursuyu birikintilerin Temizliği

Evsel ve Endüstriyel atıkların temizlenmesi

Atıksu depoların boşaltılması ve temizliği

Basınçlı yüzey temizliği

Pis su ve atık suların temizlenmesi

Foseptik kuyularının temizliği

Vidanjörle kırmadan kanalizasyon temizliği

Kanalizasyonlarda sık-sık tıkanıklık sorunu yaşanır. Kameralı vidanjörlerin kullanıldığı günümüz teknoloji çağında en yeni teknolojik vidanjörlere sahip firmamız kırmadan tıkalı kanalları açmaktadır. Eski yöntemler artık kullanılmamakta, teknolojik cihazlarla tıkalı kanallar kısa sürede açılmaktadır.

Foseptik kuyuları nasıl temizlenir?

Yağmur suları kanalizasyon geçmeyen yerlerde foseptik kuyularında birikir. Foseptik kuyuları düzenli olarak temizlenmeli, temizleme işi teknolojik cihazlarla yapılmalıdır. Bunu da kapalı ve açık alanlara uygun vidanjörlerle yapan firmamız sektörün önde gelen tesisat firmasıdır. Arkasında tankeri, vakum pompası ve vakum hortumları ile vidanjörler tam bu işler içindir. Halkın yaşam kalitesini arttıran vidanjörler birçok temizleme sorununa çözüm bulmakta ve her çeşit su birikintisi, gider tıkanıklığında kullanılmaktadır.

İzmir Vidanjör

Eskiden kovalarla manuel yapılan su boşaltma işlemleri artık daha kısa sürede vidanjörlerle yapılmaktadır. Tıkanıklıklar ve su birikintilerinde firmamızı 7/24 arayabilir, en ekonomik fiyatlarla en etkili vidanjör hizmetini alabilirsiniz. Alanında uzman ekibimizle en hızlı şekilde tıkanıklık ve pis su birikme sorunundan kurtulmak istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz. Çöplerin temizliği, tıkalı kanalizasyon borularının açılması, atık ürünlerin temizlenmesi, su çekimi fabrika atıkları ve daha birçok kimyasal atığın temizlenmesinde firmamız İZMİR’in tüm semtlerine hizmet sunmaktadır.

En pratik ve en ekonomik çözümler için her zaman bizimle irtibata geçebilir, alacağınız vidanjör hizmeti ile sorunlarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. izmir vidanjör olarak alanında işinin ehli personelimiz her zaman hizmete hazırdır.

Paylaş